Manipulační technika Praha

Mezi velmi oblíbenou manipulační techniku patří také paletizační neboli paletový vozík. Tato manipulační technika je v dnešní době již základním standardem každého většího obchodu nebo skladu. Výhodou je pohodlná a stabilní manipulace s nákladem.

Můžete si vybrat ze dvou druhů paletových vozíků:

Ruční paletový vozík

Výhodou je nižší finanční náročnost a uplatnění téměř v každé průmyslové výrobě, obchodě nebo skladu. Nevýhodou bývá vyšší fyzická náročnost během manipulace.

Elektrický paletizační vozík

Je sice finančně náročnější na pořízení, ale pokud potřebujete převážet zboží nebo materiál na delší vzdálenosti jistě ho oceníte. Vyplatí se ve větších provozech nebo skladech, kde potřebujete rychle a jednoduše přemístit náklad nebo naložit kamion.

V oboru skladové manipulační techniky nabízíme kvalitní a spolehlivé produkty ručně vedených elektrických vozíků.U nás ve firmě Starý VZV Kolín najdete ruční vysokozvižné i nízkozdvižné vozíky.

Tato manipulační technika Vám pomáhá s vykládkou kamionu,  přepravou zboží po skladu nebo obchodě, zakladání materiálu a zboží do regálů...

Proč zvolit jako manipulační techniku pro váš provoz ručně vedené manipulační vozíky? Výhodou je malá šířka pracovní uličky, schopnost výborného manévrování, jednoduché ovládací prvky a v neposlední řadě nízká pořizovací cena.  Vzhledem ke konstrukčním vlastnostem a elektrickému pohonu je však jejich využití omezeno na uzavřené prostory  s rovným povrchem.

S výběrem jakékoliv manipulační techniky Vám rádi odborně poradíme.

Zákazníci na internetu nejčastěji hledají manipulační technika Praha - Naše firma sídlí nedaleko Prahy ve středočeském kraji a proto Vám můžeme operativně pomoci s Vaší manipulační technikou za velmi výhodné ceny.