Pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky

Pneumatiky značky CAMSO

Značka CAMSO (dříve Camoplast Solideal) je orientována na výrobu a dodávky průmyslových pneumatik, pryžových pásů a disků zejména pro specifické potřeby manipulační a stavební techniky.

Od svého vzniku v roce 1985 společnost zaznamenává neustálý růst. Dodávky jsou pro zákazníky koncipovány v systému “just-in-time”, čímž redukují možné čekací doby, snižují náklady odběratele a samozřejmě plně vyhovují také systému ISO 9000. Všechny výrobky CAMSO jsou vyráběny na bázi přírodního kaučuku s použitím špičkových chemických aditiv.

V současné době je firma CAMSO největším světovým výrobcem průmyslových pneumatik. Výrobní sortiment zahrnuje superelastická kola a vzdušnicové pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky a další manipulační techniku, dále pak pneumatiky pro stavební a zemní stroje, plnopryžové obruče, pryžové pásy pro pásová minirypadla a také ocelové ráfky k výše uvedeným strojům.

V dodávkách pneumatik pro vysokozdvižné vozíky značky CAMSO spolupracujeme s firmou ČEMAT.

MONTÁŽ MOBILNÍMI A STACIONÁRNÍMI LISY
Montáž superelastických kol a plnopryžových obručí provádíme pomocí mobilních lisů přímo u zákazníků po celé ČR. Montáž kol přímo na místě bez nutnosti demontovaná kola odvážet či zasílat sběrnou službou znamená značnou časovou úsporu a minimální prostoje. Zejména v náročných provozech je tato časová úspora nenahraditelná.