Vysokozdvižné vozíky

Prodej nových a použitých vysokozdvižných vozíků

Zajišťujeme dodávku vysokozdvižných vozíků od výrobců HC Forklift a CESAB.

Dále prodáváme použitou manipulační techniku hlavně vozíky značek Desta a Balkancar, které mají na našem trhu dlouholetou tradici. Také jsou to vysokozdvižné vozíky Belet, Komatsu, CAT, Nissan, Toyota, BT, Linde, Hyster, Jungheinrich a Still.

Dnes dováží manipulační techniku z asijských trhů mnoho českých firem pod různým označením.
Také my jsme se rozhodli k tomuto kroku, jelikož naše praxe potvrdila velmi dobrou kvalitu a výborný poměr cena - výkon.

Nové vozíky HC Forklift

Vozíky HC Forklift
ZHEJIANG HANGCHA ENGINEERING MACHINERY CO.,LTD. Má více než 40-letou tradici v oblasti výroby a prodeje manipulační techniky.

Neustálý rozvoj a zdokonalování technologií ve výrobě a spolupráce s japonskými výrobci umožňuje VZV HC Forklift poskytovat vysoký pracovní výkon s dlouhou životností.
Ve výrobě vozíků HC Forklift je použitá japonská technologie TCM v převodových mechanizmech, hydraulických systémech a pro pohonné jednotky jsou použity originální japonské motory NISSAN, ISUZU, YAMMER a CUMMINS.

Výroba vozíkůHC Forklift je realizována v souladu řízení kvality mezinárodně uznávaných norem systému kvality ISO 14001:1996 a systému ISO 9001:2000.

Nové vozíky CESAB

Vozíky CESAB

Manipulační technika značky CESAB (koncern Toyota Material Handling) uspokojí nejnáročnější požadavky zákazníků.

Vyrábí se celá řada vysokozdvižných vozíků
- vysokozdvižné vozíky s různou nosností,různých typů i druhů pohonu.
- zákazníkům nabízíme vysokozdvižné vozíky 3-kolové a 4-kolové
- na výběr jsou tyto pohony: elektrický, vozíky s LPG pohonem nebo dieselové vysokozdvižné vozíky hydrostatické či hydrodynamické.