Vysokozdvižné vozíky Praha

Provoz vysokozdvižné a další manipulační techniky je náročný především z důvodu bezpečnosti, není tak na místě unáhlit se při výběru té správné pro Vás. Stále váháte jaký druh vysokozdvižného vozíku zvolit?

Máte několik možností:

Dieselové vysokozdvižné vozíky

Výhodou je vysoká nosnost vozíku, jednodušší údržba, stálý výkon
Nevýhodou je nevhodnost použití v čistých prostorech (potravinářství, zdravotnictví...), větší hlučnost v neposlední řadě nešetrnost k životnímu prostředí.

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Výhodou je vyšší životnost, nízké provozní náklady, tichý chod, bezemisní ekologický provoz, ochrana proti krádežím pohonných hmot. Hodí se zejména do čistých, uzavřených a špatně větratelných provozů.

Nevýhodou je nižší výkon motorů, problematičnost v nepřetržitých provozech (nutnost náhradních baterií), potřeba kvalitních pojezdových ploch.

Plynové (LPG) vysokozdvižné vozíky

Výhodou je nízká cena LPG, vhodnost použití i pro venkovní plochy, stálý neklesající výkon, pořizovací cena

Nevýhodou je nutnost plnící stanice na LPG nebo potřeba prostor pro zásobu plynových lahví.

Pokud i nadále nevíte, který typ vysokozdvižného vozíku je pro vás ten pravý.  Rádi Vám v naší společnosti  Starý – manipulační technika poradíme. A společně vybereme, který manipulační stroj či vysokozdvižný vozík  je pro Váš provoz ten nejvhodnější.

Rádi Vám nabídneme nejen odkoupení nového či použitého vozíku, ale i jeho pronájem.

Zákazníci nejčastěji hledají vysokozdvižné vozíky Praha - Naše firma se nachází nedaleko Prahy ve středočeském kraji a proto Vám můžeme flexibilně pomoci s Vaší manipulační technikou za velmi výhodné ceny.